Вишивка стрічками

Вишивка стрічками – чарівний вид рукоділля. Він особливо популярний на Заході і в Японії. За допомогою атласних стрічок різної ширини можна створювати об’ємні картини. Основними мотивами творчості є квіти. При бажанні можна комбінувати вишивання нитками, бісером та стрічками для створення справжніх шедеврів ручної роботи.

Вишивка стрічками має широке практичне застосування. Атласними квітами можуть бути прикрашені не тільки панно на стіни, але і декоративні наволочки на подушки, шкатулки, сумки ручної роботи, різноманітні аксесуари.

Візерунками зі стрічок можна прикрасити однотонний трикотажний светр або комір жакета, додати родзинку до вечірньої сукні або розшити квітами замшеві туфлі. Навчившись вишивати стрічками, ви зможете зробити свій образ неповторним і внести нотку новизни і вишуканості в домашню обстановку.

Найважливіше, що навчитися вишивати стрічками не складно, стати майстром своєї справи можна всього за кілька місяців! Залишиться тільки вдосконалюватися, створюючи нові квіткові комбінації. Предмети, прикрашені атласними квітами, можуть стати не тільки оригінальним, бажаним подарунком, але і перспективою для бізнесу.

Ціна

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити
Адміністрація Адміністрація
© 2017 - «Сімейний Клуб "Коло Щастя"». Всі права захищені.
Developer MiRiK