Творчість

  • 4-5 років
  • 45 хв

_tvorchist
Кожне заняття супроводжується музикою, піснями та казками. У цьму процесі дитина не тільки весело проводить час, але й несвідомо розвиває мовленневу активність.
На наших заняттях діти знайомляться з характерними особливостями предметів і явищ, вчаться розрізняти ціле та складові частини, ознайомлюются з поняттям „форма”, „розмір”, „колір”, „відтінок”, „світло”, „тінь”, знайомляться з новими формами та властивостями матеріалів, розвивають вміння самостійно підбирати інструменти і матеріали для певного виду роботи, знаходити нове застосування звичайним речам, поєднувати різні техніки.

На творчих заняттях використовуються техніки:

  • Малювання крейдою, восковими олівцями, фломастерами, гуашевими, акварельними, темперними фарбами (пальцями, пензлями (м’якими, жорсткими, круглими, плоскими), поролоновими губками, ватними паличками тощо);
  • Ліплення з пластиліну, глини, солоного тіста;
  • Аплікація, робота з різним папером (кольоровим, гофрованим папером та картоном ) та ножицями;
  • Створення композицій з природного матеріалу (крупи, насіння, гілочки, шишки, жолуді, соломка, мушлі, пісок, сухі трави і квіти тощо).

Творчі заняття з дитиною сприяють розвитку творчих здібностей, фантазіїї, розвитку індивідуальності, розвитку дрібної моторики, координації рухів.

Ціна

Пробний

50 Замовити

Одноразовий

95 Замовити

Абонемент

560 Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити
Адміністрація Адміністрація
© 2017 - «Сімейний Клуб "Коло Щастя"». Всі права захищені.
Developer MiRiK