Підготовка до школи

  • 5-7 років

Дошкільне навчання – важливий етап у житті кожної дитини. Саме у цей період закладаються основи індивідуальності, створюється базис для вивчення всіх шкільних і не лише шкільних наук.
До нашого курсу підготовки до школи входять захоплюючі ігрові завдання, які призначені для поетапної підготовки майбутнього школяра до основних видів навчально-пізнавальної діяльності.
Розвиток уваги – основний етап початкового навчання, основа для подальшої роботи з дошкільнятами. Ігрові завдання, які входять до нашого курсу, допоможуть малюкові навчитися концентрувати увагу, бути уважним.
Наш курс також включає цікаві завдання на вдосконалення пам’яті. За їх допомогою дитина тренує як короткочасну, так і довгочасну пам’ять.
Оскільки розвиток уяви – необхідний етап творчого розвитку особистості, до нашого курсу входять завдання, які надають дитині можливість пофантазувати, стати творцем власного маленького всесвіту.
Заняття з підготовки до школи у нашому клубі включають також завдання з розвитку логіки, які допоможуть дошкільнятам знаходити спільне й відмінне серед речей і явищ, підготовлять його до опанування азів точних наук.
Розвиток усного і письменного мовлення, без перебільшення – найважливіший етап початкового шкільного навчання, тому на наших заняттях ми приділяємо увагу правільній вимові, каліграфії, орфографії і, звичайно, зв’язному мовленню.

Провідними завданнями для педагога курсу підготовки до школи є:
– визвати у дитини цікавість до процесу навчання у школі;
– розвити в дитині бажання навчатися;
– налаштувати дитину на успішні результати;
– сформувати соціальні якості особистості у майбутніх першокласників, які необхідні для успішної адаптації у школі.

Ціна

Пробний

70 Замовити

Одноразовий

100 Замовити

Абонемент

590 Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити
Адміністрація Адміністрація
© 2017 - «Сімейний Клуб "Коло Щастя"». Всі права захищені.
Developer MiRiK