Новини

Свято “Святого Миколая”

Запрошуємо дітей 3-10 років на веселу зустріч зі Святим Миколаєм! Вас чекають: цікаві та веселі ігри, конкурси, пісні, танці, зустріч з новими друзями, подарунки! Купуйте квиток вже зараз! Кількість місць обмежена!

Свято «Дивограй»

Запрошуємо дітей та батьків на веселе та неповторне свято «Дивограй» 5 грудня об 11.00. У програмі свята: чарівний аквагрим; ігри з казковими персонажами; творчий майстер клас; конкурси та подарунки. Вартість свята: 70грн. Поспішайте зареєструвати заявку на участь! Кількість місць обмежена!

Свято «Дивограй»

Запрошуємо дітей та батьків на веселе та неповторне свято «Дивограй» 7 листопада об 11.00. У програмі свята: чарівний аквагрим; ігри з казковими персонажами; творчий майстер клас; конкурси та подарунки. Вартість свята: 70грн. Поспішайте зареєструвати заявку на участь! Кількість місць обмежена!

День відкритих дверей

8 жовтня приходьте на бескоштовне пробне заняття! У програмі: заняття з раннього розвитку (від 1,5 до 3 років); комплексні заняття (від 3 до 5 років); заняття з англійської мови; підготовка до школи; беббі фітнес; музична логопедія; хореографія; творчі майстер класи. А ще ми приготували для вас подарунки!

Диво день

10 жовтня об 11.00 веселе та незабутнє свято «Диво день» Запрошуємо дітей та батьків! У програмі свята: невгомонні ігри з клоуном; чарівний аквагрим; творчий майстер клас; цікава лотерея. Вартість свята: * участь у святі з матусею – 70 грн.; * участь у святі з татусем – 50 грн. Поспішайте зареєструвати заявку на участь! Кількість місць обмежена! […]

© 2018 - «Сімейний Клуб "Коло Щастя"». Всі права захищені.
Developer MiRiK