Беббі Спорт

  • 1,6-4 років
  • 30 хв

Малюки від 1-3 років завжди знайдуть собі активне заняття. Більшість дітей не можуть всидіти на місці: їм терміново потрібно пізнавати Світ не пішки, а бігом. Заняття беббі спорт збагатить рухову активність Вашого малюка. У цьому віці крихту вже можна і потрібно привчати до простих фізичних вправ, долучати до спорту, розвивати дрібну і загальну моторику під час рухливих ігор. Заняття тривають 30-45 хв.

У структуру нашого заняття входить:

1. Привітання. Дітки стають в коло, педагог кидає м’яч по черзі кожному і вітає їх.

2. Весела розминка. Під веселу енергійну музику педагог показує діткам танцювальні рухи, рухи на зміцнення м’язів стопи, ходьба по масажних доріжках. Рухи сприяють підготовці серцево-судинної системи та опорно – рухового апарату до активної діяльності на занятті.

3. Розтяжка м’язів. Після активної розминки м’язи розігріті, виконуємо вправи на розтяжку в ігровій формі.

4. Вивчення основних видів рухів (стрибки, лазіння, повзання, катання, метання, орієнтація в просторі).

5. Вправа на зміцнення м’язів спини і преса. Вправи виконуються на підлозі, використовуючи м’ячики, гімнастичні палиці, обручі, скакалки, яскраве обладнання. Комплекс в ігровій та доступній для дітей формі.

6. Затримка включає в себе масажні вправи під спокійну музику. Заминка допомагає відновити роботу серцево – судинної системи, відновити дихання, створити сприятливий емоційний фон, настрій.

Відвідуючи регулярно заняття беббі спорт, Ваш малюк виросте витривалим, спритним, швидким, здоровим і впевненим у собі дитиною!

Ціна

Пробний

50 Замовити

Одноразовий

95 Замовити

Абонемент

520 Замовити

Пробний

50 Замовити

Одноразовий

95 Замовити

Абонемент

540 Замовити

Пробний

Замовити

Одноразовий

Замовити

Абонемент

Замовити
Адміністрація Адміністрація
© 2017 - «Сімейний Клуб "Коло Щастя"». Всі права захищені.
Developer MiRiK